Fotoğrafçılık Kursu

Belgesel düğün fotoğrafçılığının Türkiye’de öncüsüyüm.

Türkiyede kendine özgü yaratıcılık desteğini oluşturmuş ilk ekibi yönetiyorum. 40 yılı aşan fotoğrafçılık deneyim ve kendi geliştirdiğim tarz ile; yüzlerce düğüne tanıklık ettim, yüzbinlerce kare düğün fotoğrafı çektim. Müşterilerimizin çoğu sonradan dostlarım oldu; çocuklarının doğumlarını, doğum günlerini ve başka bir sürü mutluluklarını görselleştirdim, özel günlerinin tanığı oldum ve olmaya da devam ediyorum.

Düğün fotoğrafçılığı ve portrecilik deneyimlerimi fotoğrafçılarla da paylaşıyorum.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Fotoğraf Bölümünde benim ısrarlarım üzerine müfredata alınan “Fotoğraf ve Pazarlama İletişimi” dersinin içeriklerini yazdım ve bu dersi iki yıl boyunca bizzat yürüttükten sonra dersi yeni arkadaşlarıma devrettim. Düğün Fotoğrafçılığı konusunda Türkçe ve özgün yazılmış tek kaynak olan Düğün Fotoğrafçılığı”  kitabım Say Yayıncılık tarafından 2013 yılında yayınlandı. Kitabım o günden beri güzel sanatlar fakültelerinin fotoğraf bölümlerinde ve mesleki eğitim kurslarında öneriliyor ve Türkiye’deki fotoğrafçılara yol göstermeye devam ediyor.

Düğün fotoğrafı ve düğün klibi konusundaki deneyim ve tecrübemi yıllardır fotoğrafçılara eğitimler, seminerler ve fotoğrafçılık kursları vererek paylaşıyorum. Düğün fotoğrafçılığı, portrecilik ve fotoğrafçılığın başka profesyonel alanlarında kendini yetiştirmek isteyen fotoğrafçılara ve fotoğrafçı olmak isteyenlere özel eğitimler, seminerler ve kurslar organize ediyorum. 2014 yılında özellikle gayrimenkul sektörüne hazırladığım kurslarda kullanılması için  “Yapı, Mimari ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı”  kitabımı kendim yayınladım. 

Sadece profesyonel odaklı kurslar değil; amatör ve hobi odaklı atölyelerim de var. Alaminut Atölyeleriyle de hobi maksatlı amatörler için farklı alanlarda farklı içeriklerle fotoğrafçılık kursu düzenliyorum.

Fotoğrafçılıktan para kazanmayı hedefliyorsanız size yardımcı olabilirim..

Aşağıda içerikleri ve hedefleri belirlenmiş “düğün fotoğrafçılığı” ve “portre fotoğrafçılığı” kurslarını inceleyiniz.

 

fotoğrafçılık kursu, düğün fotoğrafçılığı kursu, portre fotoğrafçılığı kursu
Fotoğrafçılık Kursumustafa turgut