Neslihan Kolaylı | Oyuncu

Neslihan Kolaylı | Oyuncu

Neslihan Kolaylı İzmit’te doğdu.
Üniversite eğitimi için önce Uludağ Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı’nı tercih etti. Daha sonra asıl yapmayı istediği işin eğitimini almak için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girerek buradan da başarıyla mezun oldu.
 
Meslek hayatına ise İstanbul Oyun Atölyesi’nde Othello adlı oyundaki oyunculukla başlamıştır. Sonrasında yine Oyun Atölyesi’nde ‘Jeanne d’Arc’ın Öteki Ölümü’ adlı oyunda reji asistanlığı yapan Neslihan Kolaylı bunun dışında da pek çok oyunda bazen oyuncu bazen yapım ekibinde görev alarak başarılı çalışmalara imza atmıştır.
 
Kuzenlerim , Geniş Zamanlar , Avrupa Yakası ve “Fatmagülün Suçu Ne” gibi çokça izlenen önemli dizilerde de rol alan Neslihan Kolaylı akılda kalır çeşitli reklam projelerinde de izleyici önüne çıkmıştır.
 
Eskrim, Şan(Profesyonel olarak),Dans,Kukla Oynatma, Sunuculuk gibi pek çok farklı yeteneğe sahip olan Neslihan Kolaylı kamera arkası ve çeşitli özel etkinliklerde sunuculuk da olmak üzere pek çok deneyime sahiptir. Senaryo yazımı, söz ve beste yazımı da yetenekleri arasındadır..
 
Neslihan Kolaylı | Oyuncumustafa turgut
00