Düğün Fotoğrafçılığı ve Düğün Filmi

Düğün Portreleri ve Düğün Gününüz için bir düğün fotoğrafçısı ve film ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz…

Biz her düğün ve çiftin “özel” olduğuna inanırız.. İyi fotoğraf, an’larda yaşanan heyecanları ve duyguları anlatabilmeli; düğün görüntülerinin tamamı da düğünün özel durumunu aktarabilmelidir. Kendine özgü yaratıcılığını oluşturmuş bir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak, belgesel düğün fotoğrafçılığının Türkiye’de öncüsüyüz.

40 yılı aşan deneyimimizle geliştirdiğimiz düğün fotoğrafçılığı yaklaşımımızla, yüzlerce düğünde, yüz binlerce kare düğün fotoğrafı çektik. Size özel öykü yaratır, sıradışı fotoğrafçılık hizmeti veririz. 

Nerede ve nasıl istiyorsanız öyle çekeriz fotoğraflarınızı.. Düğün yerinizde, kokteyl mekanında, evinizde, deniz kenarında, kız kulesini seyrederken veya bir ağacın gölgesinde.. Yada bir fiyordun ortasında.. Siz nasıl hayal ediyorsanız öyle.. Fotoğraflarımıza bakınca sanki gülümser sevdikleriniz, kahkahalarını duyarsınız yeniden, dostlarınızın mutluluk dilekleri taşar, kadrajdan dışarı.. Elinizi uzatsanız ellerini tutarsınız onların.. Gelin buketinizin mis gibi kokusu gelir burnunuza.. Tekrar yaşarsınız o günü, tekrar hissedersiniz heyecanı, coşkuyu, mutluluğu.

Profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ekibi olarak, bu eşsiz ve eşsiz gününün, kaliteli, duygusal ve canlı anılarını garanti ediyoruz.. Fotoğrafçılık hizmetini bizden almanız bir çok neden var.

  • Sıradışı ve kişiye özel yaklaşımımız; ve düğün fotoğrafçısı olarak uzun yıllara dayanan tecrübemiz;
  • Sorumlu, dakik, profesyonel olmamız ve mutlu müşterilerimizin olumlu geribildirimleri;
  • Takımda asistan, gerektiğinde yardımcı fotoğrafçılar ve profesyonel ekipmanlarımız;
  • Profesyonel, yüksek kaliteli servis ve karşılığında sürprizleri bulunmayan uygun fiyatlarımız.

Düğün Günü Servislerimiz Düğün portre çekimleri (dış çekim), düğün belgeseli (düğün hikayesi) ve düğün günü videografi servisi olmak üzere üç ana grupta fiyatlandırılır. Servislerimizin üçünü birlikte aldığınızda toplamda % 30 indirime sahip olacaksınız.

Çalışma içeriklerimizi ve fiyatlarımızı yukarıdaki bağlantılı sayfalarımızda inceleyebilirsiniz.

Düğün portresi ve Düğün Hikayesi çekimlerinde fotoğrafçılık ve videografi yaklaşımını birbirinden bağımsız düşünmeyiz.

Düğün fotoğrafçılığı ve düğün filminin aynı tarz ve yaklaşımla yapılması gerektiğine ve fotoğraf ve videonun aynı tınıları taşıması gerektiğine inanırız. Artık düğün filmleri, fotoğraf gibi düğünlerin vazgeçilmezi haline geldiği için, film ve fotoğrafçılık hizmetini birlikte ele alırız.

Düğün portrelerinizin çekimi sırasında videografi isterseniz romantik kısa bir klip, düğün günü belgesel çalışmasında biraz daha uzun bir kısa film hazırlarız. Her iki çalışmada da yaptığımız video kayıtlarını tamamen kendimiz ayıklarız. Düğün klibiniz ve filminiz düğün gününün atmosferini ve ruhunu aktaracak şekilde, seyretmesi kolay ve keyifli bir klip tadında ve yoğunlukta teslim ederiz. Bunlarla birlikte çiftlerimiz dilerlerse film kayıtlarının tamamını alabilirler.

Hafta sonları (cuma, cumartesi ve pazar) sadece tüm gün düğün hikayesi çekimleri alabiliyoruz. Düğün Portresi ve dış mekan çekimini mutlaka nikah gününde istiyorsanız, randevu için erken davranmanzı öneririz. İstediğiniz hafta sonu için eğer bir düğünümüz yoksa ve erken rezervasyon ile alabiliriz. Ancak, save the date, trash day, gezgin portre çekimleri hafta içi günlerde yapıyoruz. Kına, bekarlığa veda partisi çekimlerini düğününü çekeceğimiz çiftlerin talebi halinde ekstra hizmet olarak yapıyoruz.

Düğün Fotoğrafçılığı ve Düğün Filmimustafa turgut