Katalog ve Reklam Çekimleri

Moda fotoğrafları, ilk bakışta, görüntülerde ve hikayelerde hayal edileni gerçekleştirmeyi mümkün kılar.

Bu tür çalışmalar, giyim markalarının, ayakkabıların ve diğer özel ürünlerin tanıtım katalogları magazin dergileri ve sosyal medya yayınları için yapılır.

Moda fotoğraflarını büyüleyici hale getirmek ve konsepti gerçekleştirmek için profesyonel fotoğrafçı, art direktör, stilist, makyöz ve saç stilisti ve yardımcılardan oluşan bir ekip ile koordineli çalışır. Sonuçta kavram ve konseptin uygulanması ekibin koordinasyonundan geçer. Modelin profesyonelliği ve ekibe uyumlu çalışması çok önemlidir.

500 m2 plato ve 350 m2 ofisimizle fotoğrafçılık ve prodüksüyon süreçlerinin tamamında hizmet üreten görsel çözüm merkeziyiz. Reklam sektöründe deneyim kazanmış fotoğrafçılarımız, yönetmenlerimiz, art direktörlerimiz, rötuşörlerimiz ve konusunda uzman yardımcı set ekiplerimizle; teknolojik olarak gelişmiş, yeni ve profesyonel donanımlarla çalışır; elde ettiğimiz görüntülerin gizlilik ve güvenliğine tüm süreçte azami dikkati gösteririz.

Stüdyo aşamalarında gerekli olan prodüksiyon, stilistlik, mekan tasarımı ve uygulamaları, cast çalışmaları, saç, makyaj, prodüksiyon hizmetlerini sağlar ve kontrol altında tutarız. Stüdyo dışı endüstriyel, mimari ve hava çekimleri için uzmanlaşmış ekiplerimizle, projenin gereklerine göre donanmış olarak çalışmaları takip eder ve istenen sonuca ulaşırız.

Platoya ihtiyaç duyan sektör profesyonelleri için, tam donanımlı bir çalışma atmosferi yarattık. Gerek fotoğrafçılar, gerek videograflar, ilave aksam taşımaksızın donanımlarımızı kiralayarak platomuzda çalışabilirler. Set hizmetlerinden, post prodüksüyona; sanat yönetimi desteğinden, nitelikli uzman desteğine kadar, ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlar; dijital atölyemizle de post prodüksüyon, kurgu, FX ve CGI, rötüş, manipulasyon vb. çalışmaları sorunsuz destekleriz.

Ürünlerinize ve markanıza değer katarız..

Moda, Katalog ve Reklam Çekimlerimiz için Kurumsal Sitemizi İnceleyiniz..

Çekim ihtiyacınıza göre fiyat teklifi isteyiniz.

Katalog ve Reklam Çekimlerimustafa turgut