Stüdyoda Portre Çekimi

Stüdyoda portre çekimi sonucunda ileride yapacağınız kişisel albümünüz için ve ailenize gönderebileceğiniz etkileyici fotoğraflar elde edersiniz.

Sosyal ağlardaki arkadaşlarınızı etkileyecek ve kişisel fotoğraf albümünüz için iyi bir başlangıç yapacaksınız. Stüdyoda portre çekiminde, ancak gerçek profesyonellerden oluşan bir ekip istediğiniz sonuçları verebilir. Bu nedenle çekimde bütün müşterilerimize makyöz ve kuaförümüzün de bulunmasını öneriyoruz. Ancak bu aynı zamanda ilave harcama anlamına da geliyor. Eğer ilave harcama yapmak istemiyorsanız, stüdyomuza hazırlanmış gelebilirsiniz veya saç ve makjajınızı stüdyomuzda kendiniz de yapabilirsiniz.

Stüdyoda profesyonel portre çekimi yaptırdığınızda, sonucun tüm beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.. İçinizdeki modeli keşfetiğinizde şaşıracaksınız.

Çekim fiyatlarını sayfanın altında inceleyebilir, daha fazla bilgi almak için  arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

 

Düğün Portresi
Stüdyoda Çekim Ücreti
750 TL. / saat
Konsept belirleme, telefon veya whatapp ile yapılabilir.
Seçeceğiniz 10 fotoğrafın profesyonel rötuşu
Rötuşlanmış yüksek çözünürlüklü dijital kopyalar
Rötuşlanmış fotoğrafların internet kopyaları
Çekilen tüm fotoğrafların rötuşsuz kopyaları
Fiyata Dahil Olmayanlar
Ulaşım giderleri ve mekan kiraları
Fotoğraf baskısı ve albümler | Farklı fiyatlarda seçeneklerimiz mevcuttur.
Profesyonel makyaj ve saç tasarımcısı: 500 TL. / saat
İlave fotoğraf rötuşu: 50 TL./adet
İlave saat ücreti: 500 TL.

stüdyoda portre çekimi, stüdyoda kişisel çekim, stüdyoda karakter portresi çekimi, stüdyoda artistik portre çekimi, stüdyoda sanatsal portre çekimi
Stüdyoda Portre Çekimimustafa turgut