Profesyonel Fotoğrafçılık Servisleri

 

500 m2 plato ve 350 m2 ofisimizle profesyonel fotoğrafçılık, fotoğrafçılık kursları, katalog çekimleri ve prodüksüyon süreçlerinin tamamında hizmet üreten görsel çözüm atölyesiyiz..

Fotoğrafçılık kursu

FOTOĞRAFÇILIK KURSU

Bakmak, görmek, ve gördüğünü yorumlamak iyi fotoğraf çekmek için yeterlidir. Atölyelerimiz, hepimizin genetik mirasında varolan fotoğrafik görme yetisini tetiklemeyi hedefliyor.

Fotoğrafik farkındalığınızı geliştirerek; çektiklerinizin sıradan fotoğraf yığınlarından sıyrılması; temel sanat ve bakma yeteneklerinizi hızlıca gelişmesi için formüllerimiz var..

Mustafa Turgut atölyeleri size bunu vaat ediyor..

detaylar için tıklayın..

Kast ve Polaroid Çekimleri

KAST ve POLAROİD ÇEKİMLERİ

Reklam, dizi, film, tiyatro, moda setleri, modellik ve mankenlik.. Bu sektörlere adım atacağınız zaman ve sonrasında daima ve öncelikli olarak doğal halinizi gösteren fotoğraflara ihtiyacınız olacaktır.

Bu alanlarda kendinizi doğru tanıtmak için cast, headshot ve polaroid olarak adlandırılan fotoğraflar çok önem kazanır. Bu tip fotoğraflar en doğal halinizi yansıtmak zorundadırlar.

Profesyonel alanda kendinizi doğru tanıtın..

detaylar için tıklayın..

headshot ve karakter çekimi

HEADSHOT VE KARAKTER ÇEKİMİ

Atölyemizde oyuncu, tiyatrocu, müzisyen ve modellerin standart kast fotoğraflarının yanında, portfolyolarını daha değerli hale getirecek, sunumları ve tanıtım ihtiyaçları için kullanabilecekleri kreatif portrelerini çekiyoruz. 

Kreatif portreler için profesyonel model olmanıza da gerek de yok. Kişisel ihtiyaçlarınız için sadece size özel, dilediğiniz yerde yapıyoruz.

İçinizdeki modeli keşfetiğinizde şaşıracaksınız..

detaylar için tıklayın..

moda katalog ve reklam çekimleri

MODA, KATALOG ve REKLAM ÇEKİMLERİ 

Stüdyo içi veya stüdyo dışı setlerde, gerekli olan prodüksiyon, stilistlik, mekan tasarımı ve uygulamaları, cast çalışmaları, saç, makyaj ve yapım hizmetlerini sağlarız. 

Uzmanlaşmış ekiplerimizle, projenin gereklerine göre donanmış olarak çalışmaları takip eder ve süratle istenen sonuca ulaşırız.

Ürünlerinize ve markanıza değer katarız..

detaylar için tıklayın..

emlak ve gayrimenkul fotoğrafçılığı

EMLAK VE GAYRİMENKUL FOTOĞRAFÇILIĞI

Gayrimenkul kiralama ve satış ilanları yayınlayan web sitelerinde ve pazar yerlerinde yüksek ilan bedelleri ödemeden farkedilmenin en kolay yolu iyi fotoğraf kullanmaktır. İyi fotoğraf kullanıldığında ilave bedeller ödemeden ilanınız kolayca farkedilir ve hedefe ulaşırsınız.

Gayrimenkul pazarlama için doğru fotoğrafa ihtiyacınız var.

detaylar için tıklayın..

düğün fotoğrafçılığı

DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Kendine özgü kreativitesini oluşturmuş bir ekip olarak, belgesel düğün fotoğrafçılığının Türkiye’de öncüsüyüz. Deneyimlerimizle geliştirdiğimiz düğün fotoğrafçılığı yaklaşımız ve 35 yılı aşan deneyimimizle, yüzlerce düğüne tanıklık ederek, yüzbinlerce kare düğün fotoğrafı çektik.

Sadece size özel öykü yaratırız ve sıradışı fotoğrafçılık hizmeti veririz..

detaylar için tıklayın..
Profesyonel Fotoğrafçılık Servislerimustafa turgut