Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi

Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi, kendi yöntemlerinizi ve yaratıcılığınızı geliştirmeniz; işin hem sanatsal hem de ticari püflerini benimseyebilmeniz için tasarlanmış eğitimdir.

Düğün fotoğrafçılığı atölyesinde; iş ve işletme pazarlaması konusunda yöntemler; (müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler) çekim günü ve çekim sonrası olmak üzere düğün fotoğrafçılığını bir iş olarak yaparken ihtiyacınız olacak bütün önemli detayları seçiminize göre kişiselleştirilebilir ve size özel bir eğitim alabilirsiniz.

≡ Atölye Programı

Düğün fotoğrafçılığı atölyesi temel üç süreci kapsar. Profesyonel bir düğün fotoğrafçısının bütün bu süreçlere hakim olma gerekliliği vardır. Eğitimlerimizi bu nedenle bu üç oturum şeklinde hazırladık.

  1. Oturum: Müşteri İlişkileri: İş alma; müşteriyle ilk temas, doğru sunuş teknikleri, bütçelendirme, sözleşmeler, hukuki süreçler, tahsilat
  2. Oturum: Çekim Günü: Uygulama; çekim, organizasyonu yönetme, iş bölümü, ışıklandırma
  3. Oturum: Çekim Sonrası: İş bitirme; iş akışı, fotoğrafların tasnifi, işlenmesi, değerlendirilmesi, müşteri seçimi, albüm yapımı ve teslimat

Oturumların her birisi bir gün (6 saat) sürer. Üçü birlikte alınırsa 2 tam gün (16 saat) ayrılmalıdır. Tamamını tek bir seferde veya her birini farklı zamanlarda alabilirsiniz.

  • Atölye içeriğini ve kapsamını ister size özel, isterseniz de ekibinize özel hazırlayabiliriz. Ekip atölyeleri için lütfen arayınız.
  • İsterseniz gerçek bir düğünde ekibinizi koordine edip, sizinle birlikte çalışabiliriz. Gerçek düğünde atölye çalışması için lütfen arayınız.
  • Aynı oturumda ikinci kişi %50 indirimli
  • Atölye bitiminde sertifika verilecektir
  • Model, kuaför ve makyöz atölye fiyatına dahil değildir. Kendi modelinizle çalışabilirsiniz. İstek halinde model, makyöz ve kuaför ücreti bütçeye eklenecektir.
  • İstanbul dışı atölyelerde, konaklama, ulaşım vs. giderler katılımcı tarafından karşılanır.
≡ Atölye Ücreti

  Tek oturum ücreti:  850 TL+KDV  

Üç oturum birlikte: 1.950 TL+KDV 

Online Kayıt yaptırmak için tıklayın..

Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesimustafa turgut