Emlak Fotoğrafçılığı Atölyesi

Emlak Fotoğrafçılığı Atölyesi

Çok yüksek maliyetlere katlanmadan konut ve işyerlerinizin fotoğraflarını kendiniz de çekebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey; Emlak Fotoğrafçılığı Atölyemize katılmak. 

Emlak kiralamak veya satmak istiyorsanız önce doğru fotoğrafa ihtiyacınız var. 

Temsil ettiğiniz gayrimenkullerin pazarlanması için artık internet siteleri ve dijital ilanlar kullanılıyor. İnternet ve dijital imkanlar emlak ve gayrimenkul pazarlamasında çığır açtı. Bununla birlikte dijital platformlar, birçok şeyi kolaylaştırırken seçicilik ve kaliteli içerik konusunda çaba gösterilmez ise hiç bir işe yaramıyor. Gayrimenkul kiralama ve satış ilanları yayınlayan web sitelerinde ve pazar yerlerinde, ilanın görülmesini sağlamak için standart listeleme yetmiyor. İlanı öne çıkarmak ve görünür olmasını sağlamak için yüksek ilan ve reklam bedelleri ödemek gerekiyor.

sahibinden.comhurriyetemlak.commilliyetemlak.com gibi gayrimenkul satışı ve kiralanması için aracılık yapan siteler; airbnb gibi turistik amaçlı ev kiralamasına aracılık yapan siteler, mülkü doğru ifade eden iyi fotoğraflar kullanılmasının listeleme sırasında ilanın şansını artırdığı konusunda üyelerini uyarıyor.

Yüksek ilan bedelleri ödemeden farkedilmenin en kolay yolu iyi fotoğraf kullanmaktır. İyi fotoğraf kullanıldığında ilave bedeller ödemeden ilanlarınız kolayca farkedilir ve hedefe ulaşırsınız.

Bu eğitimle amaçlanan gayrimenkul sektörü çalışanlarının ihtiyaç duydukları en önemli materyal olan fotoğraf konusunda doğru bilinçle donatılması, doğru fotoğrafı üretmeleri ve kullanmalarını sağlamaktır.

≡ Atölye Programı ve Kitabı
Tam gün, 8 saatlik uygulamalı atölye.
Atölyede fotoğraf makinesine sahip olma zorunluluğu yoktur. Kursiyere gerekli olan makine, objektif ve donanımlarla ilgili danışmanlık ücretsiz olarak yapılacaktır.
Kavramsal Yaklaşım: Gayrimenkul fotoğrafçılığı temelleri, Sistematik Çalışma
Donanımları Tanıma: Tripod, Makine, Objektif
Perspektif: Kavramsal Anlatım, Mekan Algısı, Doğru Görme
Kompozisyon, Uygulama ve Çekim Teknikleri: Fotoğrafik yorumlama, Perspektif Kontrolü, Doğru Fotoğraflama Kadraj, Sadelik, Kural, Disiplin, Gereksizler, Işık, Pozlama, Kadraj, Işık, Gölge, Terazi, Zamanlama, Çözümleme, Tekdüzelik, Merkezleme
 
  • Kontenjan 10 kişi (5 kayıt yapılınca atölye açılır)
  • Atölye bitiminde katılımcıya sertifika verilecektir
  • Atölye katılımcılarına kitap ücretsiz verilecektir.
 
Yapı, Mimari ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı
Yapı, Mimari ve Gayrimenkul Fotoğrafçılığı  |  Mustafa Turgut  
İnplato Fotoğraf Kütüphanesi
16×15 cm. Cep kitabı
144 sayfa | Eylül 2014
ISBN : 978-605-84863-0-0.
≡ Atölye Ücreti

Standart Ücret:  990 TL+KDV

Erken Kayıtta: 690 TL+KDV

Online Kayıt yaptırmak için tıklayın..

Emlak Fotoğrafçılığı Atölyesimustafa turgut