Kast Portreleri ve Kişisel Çekimler

 

Atölyemizde oyuncu, tiyatrocu, müzisyen ve modellerin standart kast fotoğraflarının yanında, portfolyolarını daha değerli hale getirecek, sunumları ve tanıtım ihtiyaçları için kullanabilecekleri kreatif portrelerini çekiyoruz.

Reklam, dizi, film, tiyatro, moda setleri, modellik ve mankenlik..

Bu sektörlere adım atacağınız zaman ve sonrasında daima ve öncelikli olarak doğal halinizi gösteren fotoğraflara ihtiyacınız olacaktır. Bu alanlarda kendinizi doğru tanıtmak için cast, headshot ve polaroid olarak adlandırılan fotoğraflar çok önem kazanır. Bu tip fotoğraflar en doğal halinizi yansıtmak zorundadırlar.

Cast Fotografı ve Polaroid

Kast ajanslarının, temsil ettikleri oyuncu ve modeller için gerektiğinde sunumlarında kullanacakları bu tip fotoğraflar beyaz, siyah veya gri bir fonda, sizi ön plana çıkaran stüdyo ortamında yapılacak çekimlerden fotoğraflar kullanırlar. Bu fotoğraflar; model ve oyuuncuların setcart, portfolyo, vb. Tanıtım ve sunum dökümanlarında kullanılırlar.

İçinizdeki modeli keşfetiğinizde şaşıracaksınız..

Headshot Fotoğrafı (Karatker Portresi)

Headshotlar, kişinin bir marka veya kast için gerçekçi bir şekilde görüntüsünün çekildiği bir portre türüdür. Headshot fotoğrafları, aktör, model ve yazar tanıtımlarında gerçek kişilikleri ortaya çıkartmayı hedefleyen portreler olmalıdır. Headshot teriminin tam karşılığı olmasa da karakter portresi olarak ifade edilebilirler. Bu portreler, şirket faaliyet raporlarında, kişisel sosyal medya profillerinde, özgeçmişlerde, bültenlerde, yazar ve sanatçı tanıtım materyallerinde ve daha bir çok alanda kişiyi tanıtmak için kullanılırlar.

Karakter portreleri için profesyonel model olmanıza da gerek de yok. Kişisel ihtiyaçlarınız için sadece size özel, kişisel portre çekimlerinizi isterseniz stüdyomuzda, isterseniz sizin istediğiniz herhangi bir yerde yapıyoruz. Hayal ettiğinizi anlatmanız yeterli..

KAST VE POLAROİD ÇEKİM SEÇENEKLERİ

KARAKTER PORTRESİ ÇEKİM SEÇENEKLERİ

Kast Portreleri ve Kişisel Çekimlermustafa turgut