Portre Fotoğrafçılığı

 

Biz portre fotoğraflarınızı çekerken gerçekten olduğunuz kişiyi görmeye çalışırız.

Portre fotoğrafı kişinin sadece güzel görünmesini değil; kişilik, ruh hali, karakter özellikleri, tutum ve kişinin kendine has özelliklerini ortaya çıkarmayı hedefler ve bunlardan en az birinin vurgulaması beklenir. İyi bir portrenin içinde bir çok bileşen bulunur ancak ana bileşen modeldir. Işık, arka plan ve verilecek pozlar kişiliğin önüne geçmemelidir.

Atölyemizde oyuncu, tiyatrocu, müzisyen ve modellerin kast ve portfolyo portrelerini, kişisel sunumlarınızı şıklaştıracak, faaliyet bültenleri ve kişisel ihtiyaçlarınız için kullanılacak kişisel portrelerinizi çekiyoruz.

Cast Fotoğrafı ve Polaroid

Reklam, dizi, film, tiyatro, moda setleri, modellik ve mankenlik.. Bu sektörlere adım atacağınız zaman ve sonrasında daima ve öncelikli olarak doğal halinizi gösteren fotoğraflara ihtiyacınız olacaktır. Bu alanlarda kendinizi doğru tanıtmak için cast, headshot ve polaroid olarak adlandırılan fotoğraflar çok önem kazanır. Bu tip fotoğraflar en doğal halinizi yansıtmak zorundadırlar.

Kast ajanslarının, temsil ettikleri oyuncu ve modeller için gerektiğinde sunumlarında kullanacakları bu tip fotoğraflar beyaz, siyah veya gri bir fonda, sizi ön plana çıkaran stüdyo ortamında yapılacak çekimlerden fotoğraflar kullanırlar. Bu fotoğraflar; model ve oyuuncuların setcart, portfolyo, vb. Tanıtım ve sunum dökümanlarında kullanılırlar.

Kişisel Portre Fotoğrafı (Headshot, Karatker Portre)

Headshotlar, kişinin bir marka veya kast için gerçekçi bir şekilde görüntüsünün çekildiği bir portre türüdür. Headshot fotoğrafları, aktör, model, müzisyen, yazar gibi sıradışı kişiliklerin tanıtımlarında gerçek kişilikleri ortaya çıkartmayı hedefleyen portrelerdir.

Headshot teriminin tam karşılığı olmasa da karakter portresi olarak ifade edilebilirler. Bu portreler, şirket faaliyet raporlarında, kişisel sosyal medya profillerinde, özgeçmişlerde, bültenlerde, yazar ve sanatçı tanıtım materyallerinde ve daha bir çok alanda kişiyi tanıtmak için kullanılırlar.

Şirket faaliyet raporları, sosyal medya profilleri, kişisel tanıtımlar, özgeçmişler ve bir çok alanda kullanabileceğiniz kişisel portre çekimlerinizi stüdyomuzda veya sizin istediğiniz herhangi bir yerde yapabiliriz.

Hayal ettiğinizi anlatmanız yeterli..

 

Portre Fotoğrafçılığımustafa turgut