Sokakta Portre Çekimi

Sokakta Portre Çekimi | Mustafa Turgut-01Sokakta yapacağımız profesyonel fotoğraf çekimi, kendinizi ifade etmek için iyi bir fırsattır.

Doğada çekim yapmak çalışma sırasında modellerin daha rahat ve doğal olmalarını sağlar. Doğal ışık, doğanı ve çevrenin sağladığı doğal dekor ve manzaranın tadını çıkartabilirsiniz. Şehir içinde yapılacak çekiminde kendine has avantajları vardır. Şehrin antik sokakları veya ultra modern otoyollar her zaman çok özeldir. Kış aylarında çekilen fotoğraflar daha az ilgi çekici olur; o nedenle böyle bir çekim için, bahar aylarını tercih etmek gerekir. Bulutlu bir günde doğada çekim yapmak günün herhangi bir saatinde gerçekleşebilir. Ancak parlak güneşli günlerde, çekimi sabah veya akşam ışıkları altında yapmak daha iyidir.

Çekimde bulunacak makyöz, kuaför ve deneyimli bir stilist; saç, makyaj ve size uygun bir giysi kombinlerini seçerek fotoğrafların mükemmelliğine büyük katkı sağlayacaktır.

Stüdyoda olduğu gibi sokakta da çekim için gerekli tüm modern donanıma sahibiz. Bir kafede, bir atla, bir parkta, samanlıkta, arabada, bir yatta.. Sokak fotoğrafı çekimi yaptırın ve albümünüzü, doğanın ya da güzel bir şehrin kollarında muhteşem ve rahat görüntüler ile tamamlayın.

Sokakta Portre Çekim Ücreti   |  900 TL / saat

Konsept belirleme, telefon veya whatapp ile yapılabilir.

Seçeceğiniz 8 adet fotoğrafın profesyonel rötuşu

Rötuşlanmış fotoğrafların internet kopyaları

Çekilen tüm fotoğrafların rötuşsuz kopyaları

Fiyata Dahil Olmayanlar

Ulaşım ve mekan kiraları

Fotoğraf baskısı ve albümler  |  Farklı fiyatlarda seçenekler mevcuttur.

Profesyonel makyaj ve saç tasarımcısı: 500 TL. / saat

Aynı anda video kaydı 500 TL. / saat

İlave fotoğraf rötuşu: 50 TL. / adet

İlave saat ücreti: 500 TL.

Daha fazla bilgi almak için  arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz..

 

sokakta portre çekimi, sokakta kişisel çekim, doğal ışıkta portre çekimi, dış mekanda portre çekimi
Sokakta Portre Çekimimustafa turgut