Wardrobe stilist fotoğrafçı arıyor | Mustafa Turgut

wardrobe stylist’in biri fotoğrafçı arıyor :=)

Abi veya abla; tam anlayamadım; ama aslı varsa Matt diye bir abi olsa gerek, benim profesyonel platformlardan birisindeki profilime mesaj atmış.. Mesaj “fotoğrafçı aranıyor” başlıklı.  Gelen mesajın ve verdiğim cevabı yukarıdaki ekran fotoğrafında okuyabilirsiniz.. 

 
 

Abinin platformdaki profili de aşağıda…

My name is Matt and I have been a freelance wardrobe stylist for about 2 years now.  My fabulous sense of fashion and perfect people skills allows me to be able to deliver exactly what my clients needs. I love to take people out of their bubble and help them become more comfortable with themselves and their new look. Currently I am working as a shopper & fashion stylest advisor at www.dress……….e.com  which gives me direct access to any/everything new! My personal goal is to make fashion easy & affordable to anyone that loves fashion!

I try to create the perfect look for photo shoots so that the product or idea stands out. I am looking for hairstylists, models and makeup artists to collaborate in my future personal and professional projects.

Türkçesi şöyle bir şey.. Çeviri google amcanın, kusura bakmayın…

Benim adım Matt ve yaklaşık 2 yıldır serbest gardırop stilistiyim. Benim muhteşem moda duyularım ve mükemmel insanların yetenekleri, müşterilerimin ihtiyaçlarına tam karşılık vermemi sağlar. Ben insanları kendi dairelerinin dışına çekmeyi; yeni görüntüleriyle konforlu hale getirmeyi seviyorum. Şu anda ben de bir alışveriş ve moda stil firmasında danışman olarak çalışıyorum.  Bana yeni her şey için doğrudan erişim sağlar!  Benim amacım moda seven herkes için modayı kolay ve ekonomik hale getirmektir!  Böylece fotoğraf için mükemmel görüntüler yaratmak için ürün veya fikir ortaya çıkıyor. Kişisel ve mesleki projelerim için gelecekte işbirliği yapabileceğim hairstylists, modeller ve makyaj sanatçıları arıyorum.

Bende şöyle yazmışım:

Bizim mahallede her gün amele pazarı kuruluyor, istereniz amele bulmanıza yardımcı olabilirim.. Bu bütçeye ancak amele çalıştırabilirsiniz de.. Ondan yazıyorum.. 🙂

 

 

wardrobe stylist'in biri fotoğrafçı arıyor :=)mustafa turgut
00