yasal uyarı

Web sayfamıza girdiğinizde, aşağıdaki şartları kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki koşulları kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmanıza izin verilmeyeceğini unutmayınız.
 
Mustafa Turgut web sayfalarının, içeriğinin ve yayınlanan bütün fotograf ve metinlerin telif hakları, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserlerinin Korunmasını düzenleyen yasa ile Mustafa Turgut’a aittir.
 
Mustafa Turgut’un yazılı onayı olmadan veya aksi belirtilmemişse; içeriğin tümünün ya da bir kısmının herhangi bir biçimde çoğaltılması, aktarılması, yeniden dağıtımı ya da saklanması, hiç bir koşulda yapılamaz.
 
Mustafa Turgut, web sayfalarının ve içeriğinin, sadece bilgisayarınız veya mabil cihazlarınız üzerinde tarama izni vermektedir. Site ve içeriği size kolaylık sağlamak amacıyla verilmişti ve içeriğinin tarama, görüntüleme ve bilgi amaçlı kullanımı ve ancak kaynak belirtilerek link verilmesi yasak değildir.
 
Bunların yeniden dağıtımı için yazılı izin almak zorundasınız. Aksi durumlarda tazmin ve yasal haklarımız saklıdır. Mustafa Turgut web sayfalarının içeriği, “olduğu gibi” ve “mevcut olduğu sürece” esasına dayanarak verilmiştir. Web sayfalarının kesintisiz ya da hatasız çalışacağını garanti edilmez. Mustafa Turgut, sayfaları dilediği zaman gözden geçirme ya da erişimi kaldırma hakkını saklı tutar.
 
Mustafa Turgut size erişim kolaylığı sağlamak için, üçüncü şahısların sahip olduğu internet üzerindeki sitelere linkler verebilir. Üçüncü şahıs sitesine bağlandığınızda, firmamızının bu türden sitelerin içeriği üzerinde hiçbir kontrolü olmadığını ve üçüncü şahıs siteleri tarafından yaratılan ya da yayımlanan malzeme için hiçbir sorumluluk üstlenemeyeceğini kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Mustafa Turgut dışındaki bir siteye olan link, Mustafa Turgut’ın o siteyi ya da üçüncü şahıs sitesinde belirtilen ürün ya da hizmetleri onayladığı anlamına gelmez. 
 
Telif Hakkı © Mustafa Turgut | Tüm hakları saklıdır.
 
 
yasal uyarımustafa turgut